четверг, 16 января 2020 г.

Цифрова освіта: роль бібліотек

Оновлено: Мобільний застосунок Дія презентовано 06.02.2020. Скоро також запрацюють в застосунку Дія: студентський квиток, ід-картка та закордонний паспорт. Доступ до бібліотечних послуг буде через цифровий ІД!!!!

Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету — за три роки навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців. Платформа з освітніми серіалами щодо цифрової грамотності буде доступна з 21 січня 2020 року.

Спільно з Міністерством цифрової трансформації, УБА готує серію вебінарів. Зареєструватися на них потрібно за посиланням.

Вебінари дадуть розуміння, як навчатися цифровій грамотності та як допомогти відвідувачам бібліотек пройти навчання на сайті osvita.diia.gov.ua. Поки що на вказаному сайті ви можете переглянути дослідження цифрової грамотності українців.

Також УБА поширить на усі комп’ютеризовані бібліотеки України інформаційні плакати «Будь на часі!». Плакати надійдуть централізовано через обласні універсальні наукові бібліотеки. Важливо не тільки розмістити ці промопостери у бібліотеці та за її межами, а й допомагати зацікавленим відвідувачам почати навчання на сайті osvita.diia.gov.ua.

Відвідувачі бібліотеки можуть переглядати серіали індивідуально (вдома чи у бібліотеці), але краще робити це у групах в бібліотеці! Тож УБА закликає розглянути можливість згуртування людей на локальних майданчиках у ваших бібліотеках для спільного перегляду освітніх серіалів. Кожну з серій, за потреби, можна переглядати знову і знову, обговорювати, уточнювати та навіть спробувати виконати практичні вправи.

Більше новин проєкту «Дія. Цифрова освіта» у Facebook: https://www.facebook.com/diia.gov.ua

Комментариев нет: