Особливу увагу звернула цього разу на новини про новинки)) Нетипове звернення з типової виставки книг колег з Бердянська.
Нові надходження дисертацій та авторефератів library_dnurt публікує завжди з однаковим фото, що робить впізнаваною рубріку, а вибір подальших дій користувача (читати чи ні) - майже миттєвим.
*Як на мене, очкарика зі стажем, сумівним є використання у тексті поста неактивних посилань: важко сприймати візуально, дуже захаращують текст.
*Як на мене, очкарика зі стажем, сумівним є використання у тексті поста неактивних посилань: важко сприймати візуально, дуже захаращують текст.
Масові заходи у когось онлайн, наприклад:
ntbvntu |
nb.mdu |
Навчальні новини від media_ibas_mfknukim сторінки кафедри "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" МФ КНУКіМ наштовхнули на думку, що практику в бібліотеці можна і треба використовувати як інфопривід для публікації!
Науково-бібліографічний відділ НБУ ім. Ярослава Мудрого biblio_graph_mudryj веде інста-календар, як не дивно, він також має прихильників. Тут тобі і свята, і гумор, і, звичайно, котики. Публікації щоденні, навіть по декілька разів на день.
І на останок - найулюбленіші librarynumber3. Я завжди пізнаю їх фото у ленті, і завжди посміхаюся вигаданим діалогам з невидуманою історією (хто працював на обслуговуванні, той знає). В чудове гасло акаунту бібліотеки "Творять не тільки письменники, а й читачі." Г. Ібсена треба додати "...і бібліотекарі". Дивіться самі:
Немає коментарів:
Дописати коментар