суббота, 14 мая 2016 г.

Лайфхаки про збір матеріалу для наукових досліджень

Мотіноринг від Scholar Google.

Усе дуже просто. Заходимо у Scholar вбиваємо пошуковий запит. Я це роблю з використання лапок, бо мені потрібна повна фраза у результатах (для відсіювання результатів, наприклад, зі словом “rights”).Далі у результатах пошуку обираємо “створити сповіщення”
У новому вікні актуалізуємо запит в частині пошукового запиту, вашої пошти, кількості результатів і обираємо “створити сповіщення”і сповіщення створено. Вітаю. Результат буває таким:
Моніторинг від WoS.

Тут також усе доволі просто, однак є кілька умов. Отже, вам також потрібно перейти на основну сторінку WoS (нагадую, що у нас в Університеті є доступ до цієї науково-метричної бази, а також ще у багатьох університетах України). Та обрати там пошук у Web of Science Core Collectionдалі вводимо пошуковий запит і натискаємо “пошук”. У результатах пошуку натискаємо на “create alert”У вспливаючому вікні заповнюємо всю необхідну інформацію та обираємо необхідні налаштування.Далі WoS вам підтвердить факт створення такого сповіщенняРезультат буває ось такимВажливим є те, що сповіщення вам надходитимуть незалежно від того, чи є у вашого університету передплата на WoS. Вам достатньо підписатись з місця, де така передплата є. От і усе.


Моніторинг у Scopus.

Scopus має ту саму “особливість”, що й WoS, — для отримання його розсилок необхідно мати передплату до нього або прийти і скористатись доступом у тому місці, де така переплата є (наприклад, в університеті).

Отже, йдемо на scopus.com та вводимо пошуковий запит у відповідному полі і розпочинаємо пошукусе інтуїтивно? правда ж? Далі у резульатах пошуку необхідно обрати “створити сповіщення” (переклад авторський).Далі нам потрібно лиш уточнити запит та ввести необхідну інформацію, а також встановити відповідні налаштування.результат

Будьте у тренді сучасних наукових досліджень! Це не складно.

Іноді моя поштова скринька виглядає так

П.С. Ледь не забув. Відслідковувати можна не тільки текст, але й автора — просто у пошуковому запиті необхідно зробити відповідні застереження.

Швиденько розглянемо на прикладі Scholar Google.

Отже, на головній сторінці необхідно перейти в меню розширеного пошкудалі вводимо дані автора та розпочинаємо пошука далі за вже знайомою процедурою створюємо нагадування


 Roman Sabodash

Отправить комментарий